|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Обвідний секатор 200 мм, діапазон до 18 мм, з редуктором 15-204 від NEO TOOLS - це одноручний інструмент, який оснащений практичним редуктором для роботи з меншим зусиллям. Інструмент додатково має ергономічну ручку з м'якими гумовими деталями та запобіжним замком, що активується однією кнопкою. Система обвідного леза сприяє більшій точності у використанні. За допомогою цього секатора ви обріжете делікатні гілки, пагони, чагарники, квіти та трави. Лезо з високоякісної загартованої сталі, придатне для роботи зі свіжою деревиною, вкрите антипригарним покриттям з тефлону (PTFE). Рекомендовано як для професіоналів, так і для любителів садівництва.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 200 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Держатель | гумований |
| Матеріал леза | сталь загартована |
| Лезо з тефлоновим покриттям | Так |
| Діаметр різання | 18 мм |
| Передача, що збільшує зусилля різання | Так |
| Довжина леза | 50 мм |
| Пакування | висна картка |
| Тип секатора | байпас |
| Вузька відстань між ручками, пристосована для жіночої долоні | Так |
| Ергономічна ручка | Так |
| Тип садово-городного інструменту | Секатор |
| фіксатор леза | Так |