|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ножиці вирубні NEO призначені до різання сталі товщиною до 0,9 мм, загартованої сталі до 0,7 мм, алюмінію до 1 мм, міді до 1,1 мм та пластику до 5 мм. Корпус виготовлений із високоякісної хроммолібденової сталі. Леза загартовані індукційним методом, що забезпечує їхній довгий ресурс. Конструкція запобігає вислизанню матеріалу, що перерізається, під час праці. Завдяки протиковзним накладкам на руків’ї продукт стабільно вкладається в долоні та не вислизає з неї. Гострі окрайки губок легко і плинно перерізають листовий метал. Гарантією високої якості та надійності продукту є сертифікат TÜV Rheinland. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 496 г |
| Довжина загальна продукту | 250 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| По листовому металу | Так |
| До арматури | Ні |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-молібденова (CrMo) |
| Держатель | гумований |
| Діаметр різання | 1.2 мм |
| Максимальна глибина різання | 1.5 мм |
| Голівка виготовлена з хроммолібденової сталі | Так |
| Голівка вигнута | Так |
| Сертифікат TÜV Rheinland M+T | SD/84963297 |