|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ножиці для пластин 250 мм, лівосторонні
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 303 г |
| Довжина загальна продукту | 250 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| По листовому металу | Так |
| До арматури | Ні |
| Напрямок різання ножиць | ліве |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь нержавіюча |
| Держатель | гумований |
| Діаметр різання | 0.8 мм |
| Максимальна глибина різання | 0.8 мм |
| Голівка виготовлена з хроммолібденової сталі | Ні |
| Голівка вигнута | Ні |