|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ножиці по жерсті NEO (арт. 31-063) довжиною 240 мм. Корпус виготовлений з високоякісної хромомолібденової сталі. Конструкція запобігає ковзанню розрізаного матеріалу під час роботи. Завдяки нековзним накладкам на рукоятці, що захищають руку користувача, виріб міцно лежить в руці і не вислизає. Гострі кромки губок легко і плавно прорізають листовий метал. Високу якість та надійність виробу гарантує сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 408 г |
| Довжина загальна продукту | 240 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| По листовому металу | Так |
| До арматури | Ні |
| Напрямок різання ножиць | праві |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-молібденова (CrMo) |
| Держатель | двокомпонентний |
| Діаметр різання | 1.2 мм |
| Максимальна глибина різання | 1.5 мм |
| Голівка виготовлена з хроммолібденової сталі | Так |
| Голівка вигнута | Так |
| Сертифікат TÜV Rheinland M+T | SD/84963297 |