|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Куторіз 220 мм 01-260 NEO - це кутовий ріжучий інструмент довжиною 220 мм. Двокомпонентна рукоятка, лезо зі сталі SK5 та алюмінієвий корпус сприяють довговічності ножиць. Рухома настройка кута різання забезпечує широкий діапазон: 30, 45 і 90 градусів. Інструмент дозволяє зручно прорізати пластикові смуги. Буде незамінним у роботі монтажника. Ножиці від бренду NEO рекомендовані для багаторічного використання.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 354 г |
| Довжина загальна продукту | 220 мм |
| Ширина загальна продукту | 81 мм |
| Висота загальна продукту | 74 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюмінієвий корпус |
| Держатель | двокомпонентний |
| Матеріал леза | сталь SK5 |
| Кут різання | 22.5°, 45°, 90° |
| Регулювання кута різання | Так |