|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ножиці вирубні професійні до листового металу GRAPHITE (арт. 59G401) потужністю 500 Вт, призначені для різання звичайного, профільованого та трапецієвидного листового металу вздовж прямої або кривої лінії. Ножиці дозволяють перерізати сталь максимальною товщиною 1,6 мм і алюміній товщиною до 2,5 мм. Під час різання ножиці вирубають доріжку шириною 5 мм. Мінімальний діаметр стартового отвору складає 22 мм. Устаткування характеризується підвищеною міцністю, яка забезпечується алюмінієвим корпусом бабки. Обертане руків’я матриці повертається на кути 90° і дає можливість змінювати напрямок різання. Максимальна кількість циклів ножа на хвилину складає 2000. Задля безпеки ножиці мають функцію блокування від випадкового ввімкнення, а також функцію блокування кнопки ввімкнення у безперервному режимі роботи. Крім того, ножиці обладнані 5-меторвим мережевим шнуром. Існує можливість самостійно замінювати вугільні щіточки. Устаткування постачається у комплекті з монтажними ключами та зручною транспортувальною валізою. Відповідність європейським стандартам забезпечується сертифікатом CE.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 265 мм |
| Ширина загальна продукту | 76 мм |
| Висота загальна продукту | 185 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 88.3 дБ |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Мінімальний діаметр стартового отвору | 22 мм |
| Ширина різання | 5 мм |
| Максимальна глибина різання по алюмінію | 2.5 мм |
| Максимальна глибина різання по м’якій сталі | 1.6 мм |
| Максимальна глибина різання по твердій сталі | 0.8 мм |
| Мінімальний радіус різання по колу | 60 мм |
| валіза | Так |
| Декларація відповідності CE | Tak |