|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Газовий обігрівач NEO 30 кВт 90-084 від NEO потужністю 30 кВт, оснащений п'єзорозпалом та регулятором тиску газу. Має вентилятор з витратою повітря 1000 м3/год. Працює на газі пропан-бутан, має витрату 2,18 кг/год. Працює під тиском 0,7 бар. Обігрівач призначений для перенесення і не має коліс. Простий у використанні, з довговічною, захищеною та надійною конструкцією. Має захист від перегріву та витоку газу, що робить його значно безпечнішим у використанні. Комплектується шлангом довжиною 1,5 м. Його вага становить 6 кг, а габарити - 390 х 475 х 245 мм. Він буде незамінним для обігріву житла, офісу чи будь-якого ділового приміщення.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 5900 г |
| Довжина загальна продукту | 475 мм |
| Ширина загальна продукту | 245 мм |
| Висота загальна продукту | 390 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 30 кВт |
| Видаток газу | 2.18 кг/год |
| П’єзопідпал | Так |
| Довжина шнуру | 1.3 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Тип палива | пропан-бутан |
| Набір містить: | редуктор тиску, шланг 1.5 м |
| захист від перегріву | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 1000 м3/год |
| Тиск подачі газу | 0.7 бар |