|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Газовий обігрівач марки NEO 90-083 потужністю 15 кВт, оснащений п'єзорозпалом та регулятором тиску газу. Має вентилятор з повітряним потоком 580 м3/год. Працює на газі пропан-бутан, має витрату 1,09 л/год. Працює під тиском 0,7 бар. Обігрівач призначений для перенесення і не має коліс. Простий у використанні, з довговічною, захищеною та надійною конструкцією. Має захист від перегріву та витоку газу, що робить його значно безпечнішим у використанні. Комплектується шлангом довжиною 1,5 м. Його вага становить 3,4 кг, а габарити - 300 х 375 х 190 мм. Він буде незамінним для обігріву житла, офісу чи будь-якого ділового приміщення.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 3680 г |
| Довжина загальна продукту | 375 мм |
| Ширина загальна продукту | 190 мм |
| Висота загальна продукту | 300 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 15 кВт |
| Видаток газу | 1.09 кг/год |
| П’єзопідпал | Так |
| Довжина шнуру | 1.3 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Тип палива | пропан-бутан |
| Набір містить: | редуктор тиску, шланг 1.5 м |
| захист від перегріву | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 580 м3/год |
| Тиск подачі газу | 0.7 бар |