|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Виріб є одночасно і обігрівачем, і вентилятором, 2 в 1. Пристрій має як функцію обігріву, так і регульовану функцію вентиляції. Нагрівальний елемент - пружина, що швидко нагрівається. Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручного перенесення. Корпус виготовлений з термостійкого пластику для запобігання опіків. Обігрівач характеризується високою продуктивністю при невеликій займаній площі. Особливості: потужність 2400Вт; нагрівальний елемент: пружинний; режим управління: цифровий; цифровий сенсорний екран; регульований кут виходу повітря до 90%; захист від перегріву; міцна і довговічна конструкція; ізольована ручка безпеки; режим нагріву: половинний нагрів / повний нагрів; режим вентилятора: низька / середня / висока швидкість; дисплей і налаштування температури; 24-годинний таймер.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 2830 г |
| Довжина загальна продукту | 272 мм |
| Ширина загальна продукту | 300 мм |
| Висота загальна продукту | 335 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2400 Вт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| Перемикач регулювання потужності | Так |
| Регульований кут встановлення | Так |
| захист від перегріву | Так |
| Програматор | Так, 24 год. |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 460 м3/год |