|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Виріб є одночасно і обігрівачем, і вентилятором, 2 в 1. Пристрій має як функцію обігрівача, так і функцію регульованого вентилятора. Нагрівальним елементом пристрою є пружина, що швидко нагрівається. Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручного перенесення. Корпус виготовлений з термостійкого пластику для запобігання опіків. Обігрівач характеризується високою продуктивністю при невеликих розмірах. Особливості: потужність 2400 Вт; нагрівальний елемент: пружинний; режим керування: ручний; регульований термостат з перемикачем; регульований кут виходу повітря до 90%; захист від перегріву; міцна і довговічна конструкція; ізольована, безпечна ручка; режим нагріву: напівнагрів / повний нагрів; режим вентилятора: низький вентилятор / високий вентилятор. Цей виріб підходить лише для періодичного використання або для використання в добре ізольованих приміщеннях.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 2760 г |
| Довжина загальна продукту | 275 мм |
| Ширина загальна продукту | 300 мм |
| Висота загальна продукту | 340 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2400 Вт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| Перемикач регулювання потужності | Так |
| Регульований кут встановлення | Так |
| захист від перегріву | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 460 м3/год |