|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Керамічний електричний водонагрівач марки NEO PTC 2 кВт 90-062, оснащений термостатом і перемикачем регулювання потужності. Має вентилятор з повітряним потоком 197 м3/год. Він створює низький рівень шуму і не споживає багато енергії, характеризуючись достатнім ККД. Регульований кут нахилу та міцна і довговічна конструкція збільшують можливості та комфорт пристрою. Керамічний нагрівальний елемент також характеризується тривалим терміном служби. Обігрівач марки NEO рекомендується для таких приміщень, як гаражі, домогосподарства, майстерні та магазини. Він має розміри 220 x 160 x 210 мм. Цей виріб підходить лише для періодичного використання або для використання в добре ізольованих приміщеннях.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1550 г |
| Довжина загальна продукту | 160 мм |
| Ширина загальна продукту | 210 мм |
| Висота загальна продукту | 220 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2 кВт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| Перемикач регулювання потужності | Так |
| Регульований кут встановлення | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 197 м3/год |