|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий інфрачервоний обігрівач 1500Вт, алюміній, без пульта, вимикача, нагрівальний елемент галогенна лампа, IP44 90-037 від NEO - це інфрачервоний прилад, який перетворює електричну енергію в теплову. Має потужність 1500 Вт та зручний вимикач. Час освітлення - до 5000 годин. Інфрачервоний обігрівач призначений для використання в підвісному вигляді - пропонується з монтажним ланцюгом для підвішування на максимальній висоті 5м. Рекомендується для застосування на відкритому повітрі та в приміщеннях. Алюмінієвий корпус захищений від вологи, дощу та негоди за стандартом IP44. Напруга, необхідна для роботи - 220-240 В/50 Гц. Пропонований інфрачервоний прилад має нагрівальний елемент з галогенною лампою. Інфрачервоний обігрівач марки NEO відрізняється невеликими габаритами, елегантним дизайном і екологічною технологією, що відповідає потребам споживачів. Рекомендується для використання в побуті, ресторані або офісі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1712 г |
| Довжина загальна продукту | 440 мм |
| Ширина загальна продукту | 440 мм |
| Висота загальна продукту | 175 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Діаметр | 44 см |
| Потужність | 1500 Вт |
| Довжина шнуру | 1.9 м |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| тривалість праці до | 5000 год |
| дистанційне керування | Ні |
| Застосування | всередині і зовні |
| нагріваючий елемент | галогенною лампою |