|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кварцовий інфрачервоний обігрівач 600/1200 Вт 90-111 від NEO оснащений нагрівальним елементом - 4 кварцовими трубками, що гарантує тиху роботу без нагрівання повітря. Він має практичний термостат і захисний вимикач з можливістю повороту на 360 градусів. Підтримує дві програми з потужністю 600 і 1200 Вт. Працює від мережі 220-240 В, 50-60 Гц. Інфрачервоний обігрівач має хромовану решітку та коліщатка, що полегшує його переміщення. Довжина кабелю 1,3 м дозволяє легко підключити його до електромережі в будь-якому інтер'єрі. Цей економічний пристрій дає результати відразу після ввімкнення. Він економить енергію, використовуючи менше, ніж стандартний обігрівач. Він не перемішує повітря, що робить його придатним для алергіків. Гарантує безпеку завдяки вбудованому захисту від перегріву, перевантаження, короткого замикання та використанню вогнетривкого матеріалу. Кварцовий інфрачервоний обігрівач NEO рекомендується для опалення будинків, офісів, майстерень або дач.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 500 мм |
| Ширина загальна продукту | 205 мм |
| Висота загальна продукту | 560 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 1200 Вт |
| Довжина шнуру | 1.3 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Гарантія | 2-х річна |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Регулювання потужності | 600ВТ/1200ВТ |