|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Подвійний прожектор 2 x 100 Вт SMD LED 2 x 8500 лм на штативі 1,8 м 99-096 від NEO має потужність 2 x 100 Вт і світловий потік 2 x 8500 люмен SMD світлодіодів. Орієнтовний термін служби - 25 000 годин (для кожного прожектора). Пристрої мають колірну температуру 6500К та комфортний кут розсіювання променя 110 градусів. Працюють від мережі 230 В 50 Гц та мають кабель з вилкою довжиною 3 м. Алюмінієвий корпус забезпечує легке транспортування і міцну конструкцію, а ступінь захисту IP65 гарантує, що агрегати можуть використовуватися і на відкритому повітрі. Прожектори мають CRI Ra ≥ 80, кнопки вмикання/вимикання протестовані на 15 000 циклів, при цьому коефіцієнт потужності склав >0,9. Прилади мають час спалаху до 60% <1с, робочу температуру -25<>+45. Прожектори призначені для використання під час ремонтно-будівельних робіт, а також в майстерні або фотостудії. Вони мають телескопічний штатив, що висувається максимально на 1,8 м. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом СЕ.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 200 Вт |
| Довжина шнуру | 3 м |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | SMD LED |
| Пакування | картонна коробка |
| Висота максимальна | 1.8 м |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Діапазон робочих температур | -25 - +45°C |
| Тривалість світіння | 25000 год |
| Штатив | Так |
| світловий потік | 17000 люмен |
| кольорова температура | 6500 K |
| кут світіння | 110 ° |
| Регулювання висоти | Так |
| Декларація відповідності CE | Tak |