|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Викрутки і торцеві головки з ручкою, набір 40 шт.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 410 г |
| Кількість елементів у наборі | 40 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь вуглецева |
| Пакування | валізка пластикова |
| Розмір повідного квадрату | 1/4" |
| Перехідники-редуктори | 1/4" |
| Кількість редукторів у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 1 шт |
| Насадка у комплект | 14 шт |
| Наконечники викруткові у наборі | 23 шт |
| Подовжувач у наборі | 100 мм |
| Насадка у комплект | шестигранні, розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм, 3/16, 1/4, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16, 1/2" |
| Наконечники викруткові у наборі | пласкі 5, 6, 7 мм, PZ 1, 2, PH 1, 2, 3, T 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, Hex 1/16, 5/64, 3/32, 1/8, 5/32, 3/16, 7/32, 1/4 |
| Ручка у наборі | 1 шт |
| Ручка у наборі | викруткова з тріскоткою |