|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір інструментів 1/4", 3/8" Top Tools (38D535) зі 100 предметів містить інструменти, необхідні для виконання невеликих домашніх робіт. До складу набору входять: шестигранні головки та тріскачка 3/8", шестигранні ключі, торцеві ключі, комбіновані ключі, викрутки, рулетка, рівень, молоток, ножівка з запасними пильними дисками, плоскогубці, складаний ніж, приладдя, аксесуари. Все це міститься в практичному пластиковому кейсі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 4215 0.004215 |
| Кількість елементів у наборі | 100 100 |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь вуглецева |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 1/4", 3/8" |
| Кусачки у наборі | 1 |
| Кусачки у наборі | універсальні 160 мм |
| Викрутки у наборі | 4 4 |
| Викрутка у наборі | 190 мм 2 шт.: PH2, SL 6.5 мм |
| Викрутка у наборі | 83 мм 2 шт.: PH2, SL 6.5 мм |
| Матеріал виготовлення насадки | сталь вуглецева |
| Тріскотка у наборі | 1 |
| Подовжувач у наборі | 1 |
| Насадка у комплект | 17 |
| Наконечники викруткові у наборі | 40 |
| Адаптер у наборі | 3 |
| Тріскотка у наборі | 3/8" |
| Подовжувач у наборі | 3/8", 150 мм |
| Насадка у комплект | 3/8” 8 шт.: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 мм |
| Насадка у комплект | ¼” 9 шт.: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Наконечники викруткові у наборі | SL3, SL4, SL4.5, SL5, SL5.5, SL6, SL6.5, SL7, SL8 |
| Наконечники викруткові у наборі | T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 |
| Наконечники викруткові у наборі | PH0, PH1, PH2, PH3 |
| Наконечники викруткові у наборі | PZ0, PZ1, PZ2, PZ3 |
| Наконечники викруткові у наборі | H1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6 |
| Наконечники викруткові у наборі | H1/8, H9/64, H5/32, H3/16, H7/32, H1/4, H5/16 |
| Адаптер у наборі | 1/4"M x 3/8" F |
| Адаптер у наборі | Адаптер для Дриль-шрубоверт |
| Ключі комбіновані, ріжково-накидні у наборі | 9 |
| Ключі комбіновані, ріжково-накидні у наборі | 9 шт.: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19 мм |
| Ручка у наборі | 1 |
| Ручка у наборі | 1/4" викруткова |
| Кількість торцевих шестигранних ключів у наборі | 14 14 |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 |
| Набір містить: | 9 9 |
| Набір містить: | Ножівка по металу 150 мм |
| Набір містить: | полотен 150 мм 4 шт. |
| Набір містить: | Молоток столярський 200 г |
| Набір містить: | Ніж 18мм ширина леза |
| Набір містить: | Рівень Torpedo, 230 мм, з магнітом |
| Набір містить: | рулетка 2 м |
| валіза | Так |