|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір дахарський TOPEX потужністю 58 кВт, робоча температура 1850°C. Комплект, призначений для дахарських робіт. Містить пальник, подовжувальну штангу довжиною 50 см і довгий 5-метровий шланг. Видовжена штанга додає комфорту та підвищує рівень безпеки під час праці. Марка TOPEX адресована майстрам.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1616 г |
| Довжина загальна продукту | 915 мм |
| Кількість елементів у наборі | 3 шт |
| Потужність | 58 кВт |
| Видаток газу | 4000 г/год |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Тип пальника | до кругового лютування |
| Пакування | висна картка |
| Регулювання сили полум’я | Так |
| Температура полум'я | 1850 °C |
| Довжина піки | 50 см |