|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір свердел і насадок, торцеві головки, 90 предметів 56H621 від GRAPHITE - це незамінний набір для професіоналів і любителів "зроби сам", що складається з 90 високоякісних інструментів і аксесуарів. До складу набору входять 13 шт. спіральних свердел: 1,5-1,5-2-2-2,5-2,5-3-3,5-4-4,5-5-6-6,5 мм; 5 шт. свердел по дереву: 3-4-5-6-8 мм; 5 шт. свердел по бетону: 3-4-5-6-8 мм; 2 шт. лопатевих свердел: 16-22 мм; 46 свердел 25 мм: PHILLIPS: #1x2, #2x4, #3x3. SLOTTED:(3-4-5-6-7mm)x2. КВАДРАТНІ: #1x2, #2x3, #3x2. ЗІРКА: T10, T15, T20, T25, T27, T30. POZI: PZ1x3, PZ2x4, PZ3x2. HEX: 2-3-4-5-6 мм; 4 шт. коронки: 32-38-45-54 мм; адаптер, 6 біт: 6-7-8-9-10-12 мм; магнітний патрон; 4 обмежувачі свердління: 3-5-6-8 мм; шестигранний ключ і свердло для зняття фаски. Цей набір свердел, насадок і торцевих головок від GRAPHITE стане неоціненним помічником у виконанні багатьох повсякденних завдань.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 90 шт |
| По дереву | Так |
| По металу | Так |
| По бетону | Так |
| Пакування | пластикова коробка |
| Набір містить: | свердла по металу, 13 шт: 2х 1,5, 2х 2, 2х 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 6, 6,5 мм |
| Набір містить: | свердла по дереву, 5 шт: 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Набір містить: | Свердла по бетону, 5 шт: 3, 4, 5, 6, 8 мм |
| Набір містить: | Свердла по дереву, 2 шт: 16, 22 мм |
| Набір містить: | Насадки 25 мм, 46 шт: 2x SL3, 2x SL4, 2x SL5, 2x SL6, 2x SL7, 2x PH1, 4x PH2, 3x PH3, 3x PZ1, 4x PZ2, 2x PZ3, T10, T15, T20, T25, T27, T30, H2, H3, H4, H5, H6, 2x Q1, 3x Q2, 2x Q3 |
| Тип приналежності до електроінструменту | Свердла, наконечники-біти й насадки |