|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів 1/4" NEO складається з 41 елементів, виготовлених із високоякісної хромванадієвої сталі. До складу набору входять шарнірне руків’я до насадок і викруткових наконечників 1/4". Набір містить багатий вибір насадок (розмірами від 5 до 14 мм) і викруткових наконечників (пласкі, хрестовидні, шестигранні, Torx із отвором). Підвищений ресурс викруткових наконечників досягається завдяки використанню сталі S2. Комплект продається в практичній валізці. Якість інструменту підтверджена сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 408 г |
| Кількість елементів у наборі | 41 шт |
| Пакування | валізка пластикова |
| Розмір повідного квадрату | 1/4" |
| Матеріал виготовлення насадки | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Насадка у комплект | 11 шт |
| Наконечники викруткові у наборі | 29 шт |
| Насадка у комплект | шестигранні, розміри:: 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Наконечники викруткові у наборі | пласкі: 4, 5, 6, 7, 8 мм |
| Наконечники викруткові у наборі | хрестовидні PH1, PH2, PH3, PZ1, 2xPZ2, PZ3 |
| Наконечники викруткові у наборі | Torx із отвором ТТ8, ТТ9, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40 |
| Наконечники викруткові у наборі | шестигранні H2, H2.5, H3, H4, H5, H6, H7, H8 |
| Матеріал виготовлення викруткових наконечників | сталь S2 |
| Ручка у наборі | 1 шт |
| Ручка у наборі | шарнірний до викруткових наконечників і насадок |
| Продукт у ложементі | Так |
| валіза | Так |