|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів 1/4” TOPEX складається з 46 елементів, упорядкованих у зручній пластиковій валізці. Всі елементи виготовлені з високоякісної хромванадієвої сталі, що забезпечує подовжений термін експлуатації інструментів. У наборі представлені, між іншим, широка гама насадок, популярних викруткових наконечників на насадках, руків’я для наконечників і тріскотка. Набір широко застосовується у дрібних монтажних роботах, ремонті автотранспортних засобів і обладнання, а також інших роботах вдома та в гаражі кожного майстра. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1002 г |
| Кількість елементів у наборі | 46 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Пакування | валізка пластикова |
| Розмір повідного квадрату | 1/4" |
| Тріскотка у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 3 шт |
| Насадка у комплект | 13 шт |
| вороток у наборі | 1 шт |
| Наконечники викруткові у наборі | 21 шт |
| Адаптер у наборі | 1 шт |
| Шарнір у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 1/4", 50, 100 мм |
| Подовжувач у наборі | еластична |
| Насадка у комплект | насадки 1/4" 13 шт.: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Наконечники викруткові у наборі | SL4, SL5.5, SL7 |
| Наконечники викруткові у наборі | PH1, PH2, PH3 |
| Наконечники викруткові у наборі | PZ1, PZ2, PZ3 |
| Наконечники викруткові у наборі | H3, H4, H5, H6, H7, H8 |
| Наконечники викруткові у наборі | T10, T15, T20, T25, T30, T40 |
| вороток у наборі | 1/4" вороток Т-образний |
| Ручка у наборі | 1 шт |
| Кількість торцевих шестигранних ключів у наборі | 4 шт |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | 1.2, 1.5, 2.0, 2.5 |
| валіза | Так |