|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
TOP TOOLS 1/4 ", 3/8" набір гайкового ключа (номер 38D545) містить 194 штуки, організовані в зручному та довговічному пластиковому корпусі. Всі вироби виконані з високоякісної сталі.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 194 шт |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 1/4", 3/8" |
| Кусачки у наборі | 2 |
| Кусачки у наборі | Універсальний 165 мм |
| Кусачки у наборі | прецизійні 125 мм |
| Викрутки у наборі | 4 шт |
| Викрутка у наборі | PH0, PH00, SL0, SL00 |
| Тріскотка у наборі | 1 |
| Подовжувач у наборі | 1 |
| Насадка у комплект | 18 |
| Наконечники викруткові у наборі | 50 |
| Адаптер у наборі | 1 |
| Тріскотка у наборі | 3/8" пряма 185 мм |
| Подовжувач у наборі | 3/8", 70 мм |
| Насадка у комплект | 3/8' розміри: 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17 |
| Насадка у комплект | 1/4" розміри: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
| Наконечники викруткові у наборі | T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 |
| Наконечники викруткові у наборі | H6, H5, H2.5, H3, H1.5, H2, H4, H5.5, H8 |
| Наконечники викруткові у наборі | SL3, SL4, SL4.5, SL5, SL5.5, SL6, SL6.5, SL7, SL8 |
| Наконечники викруткові у наборі | PZ0, PZ1, PZ2, PZ2,PZ2, PZ2, PZ2, PZ3 |
| Наконечники викруткові у наборі | PH0, PH1, PH2, PH2,PH2, PH2, PH2, PH3 |
| Наконечники викруткові у наборі | H1/8, H9/64, H5/32, H3/16, H7/32, H1/4, H5/16 |
| Адаптер у наборі | 1/4"M x 3/8" F |
| Ключі комбіновані, ріжково-накидні у наборі | 7 |
| Ключі комбіновані, ріжково-накидні у наборі | розміри: 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17 мм |
| Ручка у наборі | 1 |
| Ручка у наборі | 1/4" викруткова |
| Кількість торцевих шестигранних ключів у наборі | 14 шт |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 |
| Набір містить: | рулетка 2 м |
| Набір містить: | Ключ розвідний 150 мм |
| Набір містить: | Молоток слюсарний 300 г, держак зі скловолокна |
| Набір містить: | Ніж з ламаним лезом, пластиковий корпус |
| Набір містить: | Рівень Torpedo, 230 мм, з магнітом |
| Набір містить: | Скриня-органайзер пластикова (цвяхи, кнопки, пластикові дюбелі, кріплення з цвяхом) |
| валіза | Так |