|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів ¼", ½" від Top Tools (арт. 38D530) складається з 53 предметів, розміщених у міцному пластиковому кейсі. До комплекту входять шестигранні торцеві головки двох розмірів, тріскачки та повний набір аксесуарів. Функціональність набору розширюють перехідники для шуруповерта, завдяки чому компоненти можна легко використовувати з електроінструментом. Набір підходить для легких робіт по дому та гаражу.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 53 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь вуглецева |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 1/4", 1/2" |
| Тріскотка у наборі | 2 |
| Подовжувач у наборі | 3 |
| Насадка у комплект | 22 |
| Наконечники викруткові у наборі | 14 |
| Адаптер у наборі | 2 |
| Тріскотка у наборі | 1/2" |
| Тріскотка у наборі | 1/4" |
| Подовжувач у наборі | 1/4" - 75 мм |
| Подовжувач у наборі | ½” - 110, 250 мм |
| Насадка у комплект | ½” 13 шт.: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 27, 30 мм |
| Насадка у комплект | ¼”, 9 шт.: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 мм |
| Наконечники викруткові у наборі | 25 мм, 14 шт.: H3, H4, H5, H6, T10, T15, T20, SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PZ1, PZ2 |
| Адаптер у наборі | 1/4", адаптер до наконечників-бітів |
| Адаптер у наборі | 1/4", адаптер до насадок |
| Ручка у наборі | 3 |
| Ручка у наборі | 1/4" руків’я викруткове й руків’я викруткове типу |
| Ручка у наборі | 1/4", ручка викруткова до наконечників-бітів |
| Кількість торцевих шестигранних ключів у наборі | 7 шт |
| Торцеві шестигранні ключі у наборі | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 |
| валіза | Так |