|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів 1/4" (38D525) з 15 предметів включає набір шестигранних торцевих головок 1/4" з храповиком і рукояткою викрутки. Все це розміщено в практичному пластиковому кейсі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 818 г |
| Кількість елементів у наборі | 15 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь вуглецева |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 1/4" |
| Тріскотка у наборі | 1 |
| Подовжувач у наборі | 2 |
| Насадка у комплект | 11 |
| Тріскотка у наборі | 1/4" |
| Подовжувач у наборі | 1/4" 2 шт.: 50 мм й 100 мм |
| Насадка у комплект | шестигранні ¼” 11 шт.: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм |
| Ручка у наборі | 1 |
| Ручка у наборі | 1/4" викруткова |
| валіза | Так |