|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Компактний набір торцевих ключів ¼", 3/8" від Top Tools (арт. 38D520) складається з 20 предметів, розміщених у міцному пластиковому кейсі. У комплект входять шестигранні торцеві ключі, тріскачка, гніздо для свічки та аксесуари. Набір ідеально підходить для виконання основних робіт в будь-якому будинку.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1330 г |
| Кількість елементів у наборі | 20 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь вуглецева |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 1/4", 3/8" |
| Перехідники-редуктори | 3/8” - 1/4” |
| Кількість редукторів у наборі | 1 |
| Тріскотка у наборі | 1 |
| Подовжувач у наборі | 2 |
| Насадка у комплект | 15 |
| Тріскотка у наборі | 3/8" |
| Подовжувач у наборі | 3/8” 140 мм |
| Подовжувач у наборі | 3/8", 70 мм |
| Насадка у комплект | до свічок 3/8” 21 mm |
| Насадка у комплект | 3/8”, 8 шт.: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм |
| Насадка у комплект | ¼” 6 шт.: 4, 5, 6, 7, 8, 9 мм |
| Ручка у наборі | 1 |
| Ручка у наборі | 1/4" викруткова |
| валіза | Так |