|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Зачисна пневматична машинка з регульованою міццю AIRKRAFT AT-7032B для шліфування, полірування та видалення задирок із заготовки. Підходить для важких робіт.
Важіль блокування для запобігання випадковому запуску.
Задній вихлоп із глушником, який спрямовує повітря вбік від робочої зони.
| Максимальна кількість обертів за хвилину: | 25000 об.хв |
| Квадрат вала: | 1/4 дюйма, 6 мм |
| Витрата повітря: | 100 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | Ø 3/8 дюйма |
| Розміри: | 195x185 мм |
| Вага: | 0,6 кг |
| Вес | 0.6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Максимальное количество оборотов | 25000 |
| Размер цанги | 6 |
| Расход воздуха | 100 |
| Тип пневмошлифмашины | Прямая |