|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневмопістолет для фарбування авто HVLP 2,0 мм, ВБ пласт. 600 мл AUARITA AB-17G-2.0
Тип H.V.L.P — великий потік повітря й низький тиск на виході — підходить для нанесення найтонших шарів фарби й заощаджує до 30% фарби.
- професійний фарбопульт, який призначений для роботи з різними типами ЛФМ;
- використовується для стартових і фінішних робіт;
- екологічна система розпилення HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилення і досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високий коефіцієнт перенесення ЛКМ (до 70%);
- економна витрата ЛФМ;
- мале туманноутворення й мінімальна кількість частинок на поверхні, що фарбується;
- регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення.
Технічні характеристики:
| Тип: | HVLP (Великий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнее |
| Об'єм бачка: | 600 мл |
| Материал бачка: | пластик |
| Оптимальний робочий тиск: | 3,5 бар (50 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 26 см |
| Змінні форсунки (опціонально): | 1,3, 1,4, 1,7, 2,0, 2,5 мм |
| Витрата повітря: | 80-120 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 2,0 мм |
| Подавання повітря: | Швидкорознімне з'єднання «тато» 1⁄4 (можливість заміни на нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4) |
| Гарантийный срок | 6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 2 |
| Емкость бака распылителя | 0.6 |
| Рабочее давление | 3.5 |
| Расход воздуха | 120 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |