|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневмокраскопульт LVLP 1,3 мм, верх. п/б AUARITA MP-500-1.3
Тип L. V. L. P - малий потік повітря і низький тиск - забезпечує досконале розпилення фарби. Такий тип технології розпилювання самий економічний і екологічно чистий, оскільки зменшує розбризкування ЛКМ на 35%.
Особливості:
- професійний фарборозпилювач, який призначений для фінішних робіт з різними видами ЛКМ;
- широко використовується при фарбуванні автомобілів;
- сучасна система розпилення LVLP (малий потік повітря, низький тиск);
- якісний перенесення матеріалів на поверхню (до 90%);
- низькі вимоги до тиску в пневмомагистралях і компресорного обладнання;
- мале туманообразование і мінімальна кількість частинок на офарблює поверхні;
- регулювання подачі повітря, фарби і ширини факела розпилення.
Характеристики:
| Тип: | LVLP (малий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнє |
| Обсяг бачка: | 600 мл |
| Матеріал бачка: | пластик |
| Оптимальне робоче тиск: | 1,5 бар (22 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 24 см |
| Витрата повітря: | 130-180 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,3 мм |
| Змінні форсунки (опціонально): | 1,1, 1,3, 1,4, 1,8 мм |
| Подача повітря: | Швидкороз'ємне з'єднання «тато» ¼ (можливість заміни на різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою¼) |
| Гарантийный срок | 6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.3 |
| Емкость бака распылителя | 0.6 |
| Рабочее давление | 1.5 |
| Расход воздуха | 180 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |