|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневмокраскопульт HVLP 1,4 мм, верх. п/б AUARITA H-923-1.4
Краскопульт пневматичний тип HVLP верхній пластиковий бачок 600мл, діаметр форсунки-1,4 мм
Тип H. V. L. P - великий потік повітря і низький тиск на виході підходить для нанесення тонких шарів фарби і економить до 30% фарби.
- професійний фарборозпилювач, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ;
- використовується для стартових і фінішних робіт;
- екологічна система розпилення HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилення, і досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високий коефіцієнт переносу ЛКМ (до 70%);
- економічний витрата ЛКМ;
- мале туманообразование і мінімальна кількість частинок на офарблює поверхні;
- регулювання подачі повітря, фарби і ширини факела розпилення.
Характеристики:
| Тип: | HVLP( великий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнє |
| Обсяг бачка: | 600 мл |
| Матеріал бачка: | пластик |
| Оптимальне робоче тиск: | 2,5 бар (36 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 28 см |
| Витрата повітря: | 120-150 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,4 мм |
| Змінні форсунки: | 1,3-1,4-1,8 (опціонально) |
| Подача повітря: | Різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ (в комплекті поєднання «тато» ¼ та різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ з шарніром 360°) |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.4 |
| Емкость бака распылителя | 0.6 |
| Рабочее давление | 2.5 |
| Расход воздуха | 150 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |