|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тріскачка пневматична TOPTUL KAAF1608 приєднувальний квадрат 1/2", з максимальним створюваним зусиллям 108N/m, і швидкістю обертання 280об/хв mini, з регульованим висновком повітря і шумоглушників.
| Вес | 1.2 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Максимальное количество оборотов | 280 |
| Максимальный крутящий момент | 108 |
| Рабочее давление | 6.2 |
| Расход воздуха | 113 |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловой (пневмотрещетка) |
| Вид | Трещеточный |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Тип | Трещотки |
| Форма ключа | Прямой |