|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневмогайковерт AEROPRO RP7430 приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, потужністю 570N/m, оберти 7500об/хв, вага 2,6 кг.
Робочий механізм: подвійний молот.
5-позиційна підстроювання потужності з реверсом.
| Максимальне зусилля: | 570 Нм |
| Швидкість обертання: | 8000 об./хв |
| Квадрат вала: | 1/2 дюйма |
| Витрата повітря: | 150 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | Ø 3/8 дюйма |
| Вага: | 2,6 кг |
| Ключові особливості: | Реверс |
| Вес | 2.6 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7500 |
| Максимальный крутящий момент | 570 |
| Расход воздуха | 150 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямой |
| Ударный режим | Да |