|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневмофарбопульт цифровий HVLP верх. п/б 600 мл, 1,3 мм ITALCO H-5000-Digital-1.3
Тип H.V.L.P — великий потік повітря й низький тиск на виході підходить для нанесення найтонших шарів фарби й заощаджує до 30% фарби.
- спеціалізований професійний фарбопульт для фарбування автомобілів;
- використовується для фінішних фарбувальних робіт;
- екологічна система розпилення HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилення та досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високе перенесення матеріалів на поверхню, що фарбується;
- фарбопульт нового покоління преміумкласу «Super Saver» — технологія, що дає змогу отримати найкращу якість поверхні;
- зручні та точні регулювання (регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення).
Технічні характеристики:
| Тип: | HVLP (Великий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнее |
| Об'єм бачка: | 600 мл |
| Материал бачка: | пластик |
| Оптимальний робочий тиск: | 2 бари (29 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 28 см |
| Витрата повітря: | 170-280 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,3 мм |
| Змінні форсунки: | 1.0,1.3,1.4,1.6,1.8,2.0,2.2 (опціонально) |
| Подавання повітря: | Нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 (у комплекті з'єднання «тато» 1⁄4 і нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 із шарніром 360°) |
| Гарантийный срок | 6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.3 |
| Емкость бака распылителя | 0.6 |
| Рабочее давление | 2 |
| Расход воздуха | 280 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
| Состояние | Новое |