|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневматичний ударний гайковерт 1" 3520N/m 3000об/хв TOPTUL KAAB3226
Пневмогайковерт TOPTUL KAAB3226 (подовжений шпиндель) 1" належить до класу потужних ударних пневматичних інструментів. Корпус гайковерта виготовлений із композитного матеріалу та важить 16.8 кг. Пневмогайковерт виготовлений із двома ручками для простоти керування. А також для комфортної роботи та безпеки майстри кнопка пуску захована у внутрішню частину ручки. Максимальне зусилля створюване пневматичним гайковертом становить 3520 Н/м.
Характеристики:
| Максимальне зусилля: | 3520 Нм |
| Швидкість обертання: | 3000 об./хв |
| Квадрат вала: | 1 дюйм |
| Витрата повітря: | 400 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/2 дюйма |
| Повітряний шланг: | Ø 3/4 дюйми |
| Розміри: | 575 мм |
| Вага: | 12,8 кг |
| Регулювання зусилля: | 3 скорости (Forward: 2, Revers: 1) |
| Ключові особливості: | Реверс |
| Тип пневмогайковерта | Прямой |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Максимальное количество оборотов | 3000 |
| Рабочее давление | 6 |
| Вес | 12.8 |
| Максимальный крутящий момент | 3520 |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип | Гайковерты |
| Питание | Сжатый воздух |
| Скорость вращения | 3000 об/мин |
| Ключевые особенности | Реверс |