|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневматичний фарборозпилювач LVMP 1,7 мм, НБ метал AUARITA K-200-1.7
Тип L. V. M. P - малий потік повітря і середній тиск - забезпечує рівномірне нанесення фарби і економить до 15% фарби.
Особливості:
- спеціалізований професійний фарбопульт для фарбування автомобілів;
- використовується для фінішних фарбувальних робіт;
- технологія розпилювання LVMP (малий потік повітря, середній тиск) – застосовується для рівномірного розпилення, забезпечуючи швидке та ефективне нанесення фарби;
- якісний перенесення матеріалів на поверхню;
- регулювання подачі повітря, фарби і ширини факела розпилення;
Важливо: не рекомендується використовувати з ЛФМ, що містять абразивні складові і з молотковыми фарбами.
Характеристики:
| Тип: | LVMP (низький потік повітря, середній тиск) |
| Розташування бачка: | нижня |
| Обсяг бачка: | 1000 мл |
| Матеріал бачка: | метал |
| Оптимальне робоче тиск: | 4 бар (57 PSI) |
| Змінні форсунки(опціонально): | 1,3, 1,4, 1,7 2,0, 2,5 мм |
| Ширина факела розпилення: | 24 см |
| Витрата повітря: | 140-170 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1.7 мм |
| Подача повітря: | Різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ (в комплекті поєднання «тато» ¼ та різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ з шарніром 360°) |
| Гарантийный срок | 6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.7 |
| Рабочее давление | 4 |
| Расход воздуха | 170 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |