|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ударний пневматичний гайковерт NEO Tools 1/2" (арт. 14-500). Міцний ударний ключ зі сталі. Має регулювання швидкості вправо/вліво та морозостійку ручку. Максимальний крутний момент 720 Нм. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом СЕ. Бренд NEO Tools відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 95.4 дБ |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/4" |
| Максимальний тиск | 6.3 бар |
| Максимальний момент обертання | 720 Нм |
| Розмір повідного квадрату | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 7000 хв⁻¹ |
| Споживання повітря | 113 |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 10 мм |
| Декларація відповідності CE | Tak |