|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневматичний степлер NEO (арт.14-572) призначений для всіх видів оббивних і столярних робіт. Це міцний інструмент, придатний для забивання скоб типу 80 різної довжини. У комплект входять захисні окуляри, магазин для цвяхів, магазин для скоб, мастило і шестигранний ключ. Весь інструмент поставляється в практичному кейсі для перенесення. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом СЕ. Бренд NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 846 г |
| Довжина загальна продукту | 208 мм |
| Висота загальна продукту | 146 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Робочій тиск | 5 бар |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Тип скоб | 80 |
| До скоб довжиною | 6-16 мм |
| Декларація відповідності CE | Tak |