|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Молоток відбійний пневматичний NEO характеризується компактною конструкцією, що уможливлює роботу у важкодоступних місцях. Має пацівок підключення стиснутого повітря 1/4". Інструмент універсального призначення для використання у майстерні до бляхарських робіт, на будівництві до розбиття або вибивання. В набір входить: зубила 5 шт.: плоскі 20мм, плоскі з пазом 20мм, дугоподібні 22мм, розрізний трикутник 20мм, вістря 2мм, з'єднання GZ 1/4" 1 шт., маслянка (порожня) 1 шт., пружинне кріплення до молотка 1 шт. . Сертифікат CE підтверджує високу якість повітря. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 106 дБ |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/4" |
| Робочій тиск | 6.3 бар |
| Споживання повітря | 85 |
| Максимальна частота ударів | 3500 хв⁻¹ |
| розмір шпинделя | 10.2 мм |
| довжина пристрою | 175 мм |
| Декларація відповідності CE | Tak |