|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пневматична кутова шліфувальна машина NEO 125 мм (арт. 14-508) з діаметром диска 125 мм. Максимальна швидкість 11000 об/хв. Оснащений морозостійкою ручкою, що значно підвищує комфорт роботи. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом СЕ. Бренд NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1465 г |
| Довжина загальна продукту | 180 мм |
| Ширина загальна продукту | 132 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 90 дБ |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/4" |
| Максимальний тиск | 6.3 бар |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 25000 хв⁻¹ |
| Споживання повітря | 170 |
| Діаметр зовнішній диску | 125 мм |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 10 мм |