|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Прямокутна пневматична орбітальна шліфувальна машина 14-018 NEO дозволяє ефективно і якісно шліфувати великі поверхні. Завдяки живленню від стисненого повітря він стане в нагоді для тривалої роботи. Вона оснащена зручною ручкою для підвищення комфорту роботи за рахунок зменшення вібрацій, а також металевими затискачами, що дозволяють використовувати шліфувальний папір, відрізаний від рулону. Інструмент також має універсальне повітряне з'єднання ¼". Вихідний отвір для повітря розташований на задній панелі шліфувальної машини. Особливості: розмір лапки 89 х 165 мм; максимальна швидкість 9 0000 об/хв; середня витрата повітря 128 л/хв; робочий тиск 6,3 бар; вихід повітря ззаду; підключення повітря 1/4"; довжина шліфувальної машини: 165 мм.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 88 дБ |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/4" |
| Робочій тиск | 6.3 бар |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 9000 хв⁻¹ |
| Споживання повітря | 128 |
| Розмір стопи | 89 x 165 мм |
| довжина шліфувальної машини | 165 мм |
| Декларація відповідності CE | Tak |