|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дриль пневматичний NEO (арт. 14-026). Дриль пневматичний NEO характеризується високою якістю виконання. Ідеально підходить до робіт у професійному обсязі. Максимальний діаметр свердла 10 мм. Має перемикач реверсу, максимальна швидкість обертання 1800 об./хв., робочий тиск 6,3-7,0 бар. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Тип дрильового патрона | самозатискний |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 98 дБ |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/4" |
| Робочій тиск | 6.3 бар |
| Розмір свердлильного патрону | 1-10 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 1800 хв⁻¹ |
| Споживання повітря | 113 |
| довжина пристрою | 180 мм |
| Декларація відповідності CE | Tak |