|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Верстат для керамічної плитки TOPEX (арт. 16B260) довжиною 600 мм з лезом 15 х 6 х 1,5 мм. Знаходить своє застосування при плиткових роботах. Має подвійні трубчасті направляючі діаметром 16 мм. Плавний хід ножа по направляючій забезпечується завдяки використанню шарикопідшипників. Алюмінієва стільниця оснащена метричною мірою та транспортиром. Бренд TOPEX орієнтований на ентузіастів "зроби сам".
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 3770 г |
| Довжина загальна продукту | 790 мм |
| Ширина загальна продукту | 177 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній |
| Довжина робочої частини | 600 мм |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір різального ролику | 15 x 6 x 1.5 мм |
| Діаметр напрямної | трубчаста 16 мм |
| Тип вальниці | ковзні |
| Ширина робочої частини | 180 мм |
| Амортизована стільниця | Ні |
| Регульована висота ножа | Ні |
| Косинець | Ні |