|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Плиткоріз до керамічної плитки TOPEX зі склорізом розміром 22x5x2 мм. Застосовується під час плиточних робіт. Має одинарну трубкову напрямну діаметром 21 мм. Завдяки використанню кулькових вальниць можливе плинне ведення склоріза вздовж напрямної. Алюмінієва стільниця має метричну поділку та кутомір. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 8540 г |
| Довжина загальна продукту | 1240 мм |
| Ширина загальна продукту | 205 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній |
| Довжина робочої частини | 1000 мм |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір різального ролику | 22 x 5 x 2 мм |
| Діаметр напрямної | трубчаста 21 мм |
| Тип вальниці | кулькові |
| Ширина робочої частини | 205 мм |
| Косинець | Так |
| Свердло кругове | Ні |