|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Плиткоріз до керамічної плитки TOPEX зі склорізом розміром 22x5x2 мм. Застосовується під час плиточних робіт. Має одинарну трубкову напрямну діаметром 21 мм. Завдяки використанню кулькових вальниць можливе плинне ведення склоріза вздовж напрямної. Алюмінієва стільниця має метричну поділку та кутомір. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 7425 г |
| Довжина загальна продукту | 800 мм |
| Ширина загальна продукту | 210 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній |
| Довжина робочої частини | 600 мм |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір різального ролику | 22 x 5 x 2 мм |
| Діаметр напрямної | трубчаста 21 мм |
| Тип вальниці | кулькові |
| Ширина робочої частини | 210 мм |
| Косинець | Так |
| Свердло кругове | Ні |