|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Плиткоріз до керамічної плитки TOPEX із склорізом розміром 15x6x1,5 мм. Застосовується під час плиточних робіт. Має подвійні трубкові напрямні діаметром 16 мм. Алюмінієва стільниця має метричну поділку та кутомір. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 2990 г |
| Довжина загальна продукту | 590 мм |
| Ширина загальна продукту | 180 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір різального ролику | 15 x 6 x 1.5 мм |
| Діаметр напрямної | трубчаста 16 мм |
| Тип вальниці | ковзні |
| Ширина робочої частини | 180 мм |
| Амортизована стільниця | Ні |
| Регульована висота ножа | Ні |
| Косинець | Ні |