|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Клейовий пістолет Energy+ для клейових картриджів діаметром 11 мм. Використовується для склеювання таких матеріалів, як папір, шкіра, текстиль, картон, пластмаси, дерево, метал, пробка, камінь. Зручний термостійкий корпус. Наконечник для точного нанесення клею. Ідеально підходить для майстерні "зроби сам". 3 клейових картриджа в комплекті. Характеристики виробу: прогумована ручка, захисний кожух для голови для запобігання опіків під час роботи, час прогріву пістолета всього 3 хвилини, сумісний з універсальними клейовими картриджами діаметром 11 мм. Технічні характеристики: напруга: 18В, діаметр клейового картриджа: 11 мм, температура нагрівального елементу: 160°С-210°С, час прогріву: 3 хв, продуктивність: 8 г/хв, вага: 0,4 кг.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 350 г |
| Довжина загальна продукту | 190 мм |
| Ширина загальна продукту | 65 мм |
| Висота загальна продукту | 190 мм |
| Діаметр клейових стрижнів | 11 мм |
| Видатність | 8 г/мин |
| Клас електроізоляції | III |
| Кількість акумуляторів у наборі | 0 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | щітка мотора |
| температура нагрівального елемента | 160°C ÷ 210°C |
| час розігріву | 3 хв. |