|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Клейовий пістолет Top Tools (арт. 42E581) для клею діаметром 8 мм, потужністю 10 Вт + клейові картриджі. Має наконечник для точного нанесення клею. Ідеально підходить для майстерні "зроби сам" для ремонту килимів, виготовлення меблів, ювелірних виробів тощо. Продуктивність 6-8 г/хв Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечує сертифікація CE.
| Технічні характеристики | |
| Матеріал виготовлення продукту | титан |
| Сертифікат CE | Так |
| Діаметр клейових стрижнів | 8 мм |
| Видатність | 6 - 8 г/мин |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Потужність максимальна | 10 Вт |
| Потужність номінальна | 10 Вт |
| Бездротовий | Ні |