|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Пістолет фарбувальний пневматичний HVLP 1,3 (2 бачка, 2 форсунки) AUARITA PT-29B-1.3
Тип H. V. L. P - великий потік повітря і низький тиск - підходить для нанесення тонких шарів фарби і економить до 30% фарби. Професійний фарборозпилювач, який призначений для роботи з різними видами ЛКМ.
Особливості:
- професійний фарборозпилювач, призначений для одночасного розпилення і змішування різних рідин;
- можна використовувати для хромування поверхонь;
- використовується для стартових і фінішних робіт;
- екологічна система розпилення HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилення і досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високий коефіцієнт переносу ЛКМ (до 70%);
- економічний витрата ЛКМ;
- мале туманообразование і мінімальна кількість частинок на офарблює поверхні;
- регулювання подачі повітря, фарби і ширини факела розпилення.
Характеристики:
| Тип: | HVLP (великий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | нижня |
| Обсяг бачка: | 2х1000 мл |
| Матеріал бачка: | металевий |
| Оптимальне робоче тиск: | 4 бар (58 PSI) |
| Змінні форсунки (опціонально): | 1,3, 1,6, 1,8, 2,0 мм |
| Витрата повітря: | 200-350 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1.3 мм |
| Подача повітря: | Різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ (в комплекті поєднання «тато» ¼ та різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою ¼ з шарніром 360°) |
| Гарантийный срок | 6 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Диаметр сопла | 1.3 |
| Рабочее давление | 4 |
| Расход воздуха | 350 |
| Регулировка давления воздуха | Да |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |