|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір із пістолетним зрошувачем, двокомпонентними втулками, приєднувальним штуцером до крану VERTO (арт. 15G713). Набір складається з 4 елементів. пістолетний зрошувач 7-ми функційний, втулка наскрізна 1/2", втулка «стоп» 1/2", штуцер до крану 1/2".
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 294 г |
| Довжина загальна продукту | 200 мм |
| Ширина загальна продукту | 127 мм |
| Кількість елементів у наборі | 4 шт |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/2" - 3/4" дюймів |
| Пакування | висна картка |
| Регулювання сили струменя | Так |
| Набір містить: | зрошувач пістолетний 7-функційний, втулка наскрізна 1/2", втулка STOP 1/2", адаптер до крану 1/2" |
| Тип садово-городного інструменту | Інструменти садові, комплект |