|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір із пістолетним зрошувачем, однокомпонентними втулками, приєднувальним штуцером до крану VERTO (арт. 15G712). Набір складається з 4 елементів. зрошувач із плинним регулюванням струменя води 8-ми функційний, втулка наскрізна 1/2", втулка «стоп» 1/2", штуцер до крану 1/2".
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 284 г |
| Довжина загальна продукту | 180 мм |
| Ширина загальна продукту | 119 мм |
| Кількість елементів у наборі | 4 шт |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/2" - 3/4" дюймів |
| Пакування | висна картка |
| Регулювання сили струменя | Так |
| Набір містить: | зрошувач із плинним регулюванням струменя 8-функційний, втулка наскрізна 1/2", втулка STOP 1/2", адаптер до крану 1/2" |
| Тип садово-городного інструменту | Інструменти садові, комплект |