|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Зрошувач пістолетний 7-ти функційний VERTO (арт. 15G707). Пістолет має функцію регулювання струменя води, яка дозволяє пристосувати його потужність до потреби. Чітке позначення спрощує вибір відповідної форми струменя. Пістолет має блокування переднього важеля, завдяки чому пістолет може працювати у безперервному режимі. Ручка ергономічної форми зручно міститься в долоні, не вислизаючи, що підвищує комфорт праці.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 232 г |
| Довжина загальна продукту | 200 мм |
| Ширина загальна продукту | 127 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | пластик |
| Держатель | двокомпонентний |
| Блокування потоку | Так |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/2" - 3/4" дюймів |
| Пакування | висна картка |
| Кількість функцій | 7 |
| Регулювання сили струменя | Так |
| Тип садово-городного інструменту | Зрошувач |