|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Зрошувач пістолетний VERTO (арт. 15G703) з плинним регулюванням струменя за допомогою великого пальця. Регульована голівка уможливлює налаштування форми струменя води від туману до потужного точкового струменя. Ручка ергономічної форми зручно міститься в долоні, не вислизаючи, що підвищує комфорт праці.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 208 г |
| Довжина загальна продукту | 165 мм |
| Ширина загальна продукту | 98 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | пластик |
| Держатель | двокомпонентний |
| Блокування потоку | Так |
| Діаметр приєднуваного шлангу | 1/2" - 3/4" дюймів |
| Пакування | висна картка |
| Кількість функцій | 1 |
| Регулювання сили струменя | Так |
| Тип садово-городного інструменту | Зрошувач |